37
41
Futsaliści MOSiR Grajewo zagrają w barażach o I ligę.
2020-01-28 19:49:13

Mimo niedzielnej przegranej w II lidze futsalu u siebie 3 :6 z drużyną Browar Północny Futsal Team Suwałki zawodnicy MOSiR – u Grajewo zagrają w barażach o I ligę. Mecz o I miejsce w grupie był bardzo emocjonujący i niemal do ostatnich minut wynik był sprawą otwartą. Niestety proste błędy gospodarzy w końcówce pozwoliły na objecie prowadzenia przez gości i zakończyło się ich wygraną.

Mecz od pierwszej minuty pokazał, że grają drużyny świadome stawki meczu i kibice oglądali sporo ciekawych akcji. Więcej z gry mieli goście i to oni szybko objęli prowadzenie po uderzeniu Pawła Stasińskiego. I dalej dążyli do podwyższenia wyniku. Na szczęście bardzo dobrze w bramce spisywał się Filip Święćiński. Gospodarze w końcówce nieco przyśpieszyli i zdobyli dwie bramki schodząc z prowadzeniem na przerwę.

Druga połowa zaczęła się od ataków gości i co rusz było gorąco pod bramką MOSiR – u. Na szczęście goście pudłowali lub kolejnymi udanymi interwencjami popisywał się bramkarz miejscowych. W 34 minucie udało się gościom wyrównać. Po gwizdku szybka kontra gospodarzy kończy się strzałem w słupek, a w odpowiedzi Mateusz Knoch strzela trzecią bramkę i zaczyna się fatalna seria szkolnych błędów gospodarzy. Wykorzystują to goście i szybko zdobywają kolejne bramki oraz spokojnie grają na utrzymanie wyniku. Tuż przed końcem pięknym strzałem Paweł Górski zmniejsza nieco rozmiary porażki.
Teraz czas na mecze barażowe, które rozpoczną się w połowie lutego.
WJ
MOSiR GRAJEWO – BROWAR PÓŁNOCNY FUTSAL TEAM SUWAŁKI 3 : 6 (2:1).
Bramki: Łukasz Sadowski, Wojciech Koszczuk, Paweł Górski (MOSiR) – Mateusz Knoch 2, Rafał Bujnowski 2, Paweł Stasiński, Tomasz Babkowski (Browar Północny).
MOSiR: Jabłoński, Tuzinowski, Piwko, Doliwa, Płaskowicki, Wójcicki, Edison, Górski, Koszczuk, Sadowski, Święciński. Trener: Daniel Tuzinowski.
BROWAR PÓŁNOCNY: Piaścik, Knoch, Kamiński, Stasiński, Bujnowski, Barwicki, Dorochowicz, Babkowski, Macianis, Sankowski. Trener: Karol Piaścik.
Sędziowali: sędzia I – Mariusz Gałczyk, sędzia II – Mariusz Chrzanowski, sędzia czasowy – Mateusz Nakielski (Kolegium Sędziów Podlaskiego ZPN).